Проект Twinning сумісно з Мінрегіоном бенефіціаром проекту презентували проект Закону України «Про батарейки, батареї і акумулятори»

27 квітня 2017

27 квітня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулась робоча зустріч на якій було презентовано проект Закону України «Про батарейки, батареї і акумулятори». Проект Закону розроблено експертами Twinning разом з бенефіцаром. У його обговоренні взяли участь виробники та імпортери батарейок, підприємці у сфері поводження з відходами автомобільних акумуляторів, представники громадських організацій та бізнес-асоціацій.

У своїй вітальній промові заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – Керівник проекту Twinning від України Едуард Кругляк наголосив на важливості цього законопроекту для України, оскільки він створює засади для врегулювання сфери поводження з відходами батарейок і акумуляторів в Україні на основі кращих європейських практик. Презентували проект Закону простійний радник проекту Twinning Еліна Велінова Стоянова-Лазарова та начальник Управління благоустрою територій та комунального обслуговування – партнер постійного радника проекту Twinning Максим Барінов.

Експерт проекту Twinning Ева Форнес Мартінес поділилася досвідом функціонування системи управління відходами батарейок і акумуляторів в Іспанії. Учасники робочої зустрічі надали свої коментарі, зауваження та пропозиції до запропонованого проекту Закону, який був заздалегідь розміщений на сайті проекту Twinning (http://www.twinningweee.com.ua/uk/draft-law). Проект Закону України «Про батарейки, батареї і акумулятори» розроблено на основі європейської Директиви 2006/66/EC про батарейки і акумулятори та відпрацьовані батарейки і акумулятори для гармонізації українського законодавства з законодавством ЄС з метою імплементації Угоди про Асоціацію.

 

http://www.twinningweee.com.ua/uk/news/proekt-twinning-sumisno-z-minregionom-beneficiarom-proektu-prezentuvaly-proekt-zakonu-ukrayiny