Круглий стіл "Підходи до законодавчого регулювання поводження з відходами в Україні"

 

Круглий стіл

    "Підходи до законодавчого регулювання  поводження з відходами в Україні"

     11 березня 2015 р.  в м. Київ  в приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України за адресою: вул. Володимирська, 55  за ініціативи Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України  проведено Круглий стіл "Підходи до законодавчого регулювання поводження з відходами в Україні".

Мета круглого столу: створення дієвої системи поводження з побутовими відходами в тому числі  з забезпечення збору та наступної утилізації використаної тари та упаковки   

У семінарі взяли участь народні депутати України, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці,бізнес-структури, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємства-виробники техніки та технологічного обладнання для збирання, транспортування,зберігання та переробки відходів, установи, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, природоохоронні громадські організації, ЗМІ.

 Під час проведення круглого столу були розглянути такі питання:

- варіанти вирішення екологічних проблем поводження з відходами;

        - законодавчі ініціативи щодо поводження з побутовими відходами.

За результатами проведення круглого столу було прийнято рішення з утворення міжкомітетську робочу групу з удосконалення законодавства в сфері поводження з відходами.